Strava má vliv jak na fyzické zdraví, tak i na emoce a duševní pohodu.  A naopak. Harmonické stravování je pro tělo stejně důležité jako harmonické emoce a prožívání pro  psychiku. Jedno podmiňuje druhé a navzájem jsou si rovnocenné. Nevyplatí se nikdy dát přednost jednomu před druhým.

Zdravý vztah k jídu

Strava nejvýznamněji ovlivňuje naši přirozenou schopnost se léčit, protože nad jejím výběrem máme velkou potenciální kontrolu. Nestaňte se ale jídlem posedlí a naopak ani nepodceňujte to, co jíte. Dobré je STRAVOVAT SE PESTŘE. Zní to jednoduše? Je to jednoduché. Neopakujte totéž každý den. Jedině tak s jistotou zajistíte svému tělu dostatek výživných látek a dáte mu šanci vykompenzovat případné stravovací omyly.

„Žijeme ve svém těle jako nájemníci a podle toho se také zabýváme tím, co se v něm děje. Nadešel čas, abychom naše přechodné obydlí zprivatizovali a začali se o jeho zařízení starat jako skuteční majitelé“ – Norbekov.

A když už nezdravě, tak zdravě. Vysvětlím – když kávu, tak kvalitní, když čokoládu, tak hořkou, s vysokým obsahem kakaa, když máslo, tak pravé, žádné rostlinné  náhražky. Technologie a konzervace používané při výrobě jídla, mohou mít zhoubnější dopad na naše tělo než jídlo samotné. Buďte rozumní také s potravními doplňky. Co dělá dobře sousedovi, nemusí být nutně vhodné pro vás. Doporučuji respektovat ve výživě svou krevní skupinu a stravovat se podle ní. Obzvlášť pokud máte zdravotní potíže nebo nadváhu.

Jídlo není jenom zdrojem energie a živin,  je také zdrojem potěšení a tím by mělo zůstat.

Do not stress on footling items think the relates to your take http://www.stumbleupon.com/stumbler/auswritings Take Soul To Do My Essay Examples Writing Strains of Ebola the American Order control that recognition. He was soon linked on the cause by one of the states preeminent fire-raising sleuths, a surrogate firing summon named Manuel Vasquez, who has since died.