Tyto stránky vznikly hlavně proto, abych vám zde přiblížila svoji práci a poskytla základní informace a odpovědi na otázky, které mi často v ordinaci pokládáte.  Žádnou informaci neberte jako dogma. Každý si zvolte vlastní cestu. Poslechněte svoji intuici a  zůstaňte u toho, co vás těší a přináší dobré výsledky.  Zahoďte předsudky. Je jedno, v co věříte, přírodní zákony platí pro všechny stejně. Život není tak strašně složitý, jak se někdy tváří. Najděte vlastní přirozenost. Najdete zdraví.

Už mi prošla “pod rukama” celá jedna generace, která mi přivádí zase do ordinace své děti. Mám ráda v péči celé rodiny, kde se často životní témata a příběhy prolínají. Cesta k léku je pak daleko jednodušší. Navíc mě tato zpětná vazba těší. Můj pohled na člověka je celostní a psychosomatický. Nejsem homeopat, kterému stačí pouze “podat kuličky”. To je podle mého přístup blízký klasické medicíně jen v homeopatickém kabátě. I když nutno říct, že i to je fajn a leckomu to stačí. Obzvlášť, když jde o kabát bezpečný a přirozený. Říkám i myslím to v dobrém. Dnešní život je rychlý.

Skutečné zdraví je ale o změně. Návyků, postojů, optiky, cílů… A změna je o smyslu, motivaci, vytrvalosti a trpělivosti. Nic snadného ani extra rychlého. Může to být ale také velká výzva, která dá našemu životu smysl. Bude mi ctí být vaším průvodcem.